Loading ...
close

راه های برگزاری مراسم عروسی

 راه های برگزاری مراسم عروسی

 

 

راه های برگزاری مراسم عروسی  در کم ترین زمان :

 

با کمی خلاقیت و کمک طلبیدن از سایرین، جشن عروسی رویایی خود را در 3 ماه یا کم تر به واقعیت تبدیل کنید.

از نکته های طلائی ای که چند عروس انجام دادن تا به خواسته ی خود رسیده اند، کمال استفاده را ببرید:

1. از کمک خواستن از دیگران نترسید.

کمک دیگران را بپذیرید. داشتن عروسی زود هنگام به این معناست که شما مجبورید به دوستان و افراد خانواده ی خود که آنها را قبول دارید، اطمینان کنید تا به امور مختلف مربوط به عروسی ،که شما فرصت آن را ندارید، رسیدگی کنند. درغیر این صورت، نهایت استرس را خواهید داشت !

2. ارائه دهندگان کلیه خدمات مربوط به عروسی ها را از یاد نبرید.

بدنبال جایی باشید که حداکثرکار را برای شما انجام دهد. در آن صورت تنها مسئله ای که شما باید برای برگزاری مراسم عروسی نگران آن باشید، طراحی جزئیات، دکوراسیون، لباس ها، یک طرح کلی از رنگ و غیره است. خدمات دهنده باید لیستی از لوازم مورد نیاز را به شما ارائه دهد تا شما از میان آنها انتخاب کنید، در حالی که خودشان بقیه را تهیه می کنند.

3. یک برنامه ریزی کنید و آن را ادامه بدهید.

از رویای برگزاری مراسم عروسی و بزرگ ترین روز زندگیتان چشم پوشی نکنید و سست و بی اراده نباشید. با توجه به بودجه ی خود، چیزی را که برای برنامه ریزی آن نیاز دارید را دقیقاً مشخص کنید و حدس و گمانِ زیاد را متوقف کنید. اگر شما از اول برای دسته گل عروسی تان، گل صد تومانی میخواستید، ولی بعد یک عکس خیره کننده از یک نوع گل دیگر در یک مجله یا وب سایت دیدید و تو انتخاب خود شک کردید، بدانید که بسیار بیشتر از زمانی که برای برگزاری مراسم عروسی  تان وقت گذاشتید، به طول خواهد انجامید. 

4. آن را در روز تعطیل برگزار کنید.

البته با این توضیح کوتاه که برای اینکه بتوانید در روز جمعه یا روز تعطیل، محلی برای برگزاری مراسم را رزرو کنید، تو دردسر بزرگی خواهید افتاد. در این مورد پیشنهاد می کنم نگاهی به روز پنجشنبه یا شنبه بیاندازید و برای یکی ازاین روزها رزرو کنید. یکی از مزایای این کار این است که میتوانید مبلغ چشم گیری را از خرج و مخارج بکاهید.

5. اجناس آماده را خریداری کنید

بعد از تصمیم گیری در مورد مسائل مربوط به برگزاری مراسم، اولین کاری که باید انجام دهید، پیدا کردن لباس عروس است. حوشبختانه، خیلی جاها، بخصوص آنلاین وجود دارند که شما میتوانید از ابتدا لباستان را سفارش داده و ظرف چند روز آنرا تحویل بگیرید. در واقع من لباسم را از یک مغازه با 20% تخفیف خریدم ! 

 

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

  

 

 

 

 

آدرس : احمد آباد مستوفی خیابان ولیعصر شمالی کوچه لاله سوم

تلفن :    02156718510

            02188377314

موبایل : 09121888823

            09121137295